NESPOUŠTĚJ OČI Z TRATI

by Michal Bystrov & Strašidelná loď

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      120 CZK  or more

     

1.
2.
3.
03:18
4.
03:31
5.
6.
02:31
7.
8.
03:21
9.
10.
11.
12.

about

Album skupiny Strašidelná loď ve složení Michal Bystrov (zpěv, kytara, harmonika), Vojtěch Kouřímský (elektrická kytara), Viktor Balogh (baskytara) a Tamara Nathová (perkuse) bylo nahráno živě ve studiu během dvou dní v půlce roku 2007.

credits

released June 1, 2007

Michal Bystrov: hudba, texty, zpěv, dvanáctistrunná kytara, foukací harmonika. Vojtěch Kouřímský: elektrická a elektroakustická kytara. Viktor Balogh: basová kytara. Tamara Nathová: bicí nástroje. Zvuk: David Titěra. Natočeno 19. a 20. května 2007 ve studiu Dalimil v Praze na Žižkově. Cover art: Vít Norek. Píseň Srdečný pozdrav ze Sibiře je věnována Michalovu dědovi Nikolaji Bystrovovi.

tags

license

all rights reserved

about

Michal Bystrov Prague, Czechia

Novinář se zaměřením na hudební publicistiku, písničkář se zálibou v blues a folkrocku. Skládá, překládá, píše poezii. Inspiraci bere od lidí, kteří by se jinak potkali jen stěží: třeba od Jiřího Suchého a Boba Dylana. Jeho básničky by prý potřebovaly zhudebnit, písničky by se lépe četly jako básně. Z příběhů má nejraději Dona Quijota, z pití skotskou. V jedenadvacátém století je omylem. ... more

contact / help

Contact Michal Bystrov

Streaming and
Download help